اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
محرومیت تیم های ملی نوجوانان دختر و پسر هندبال ایران لغو شد+ سند
کنفدراسیون هندبال آسیا با ارسال نامه ای به فدراسیون هندبال ایران، محرومیت تیم های ملی هندبال نوجوانان دختر و پسر ایران را لغو کرد.
تاريخ : بيست و هفتم مهر 1395 ساعت 14:52   کد : 96050
 کنفدراسیون هندبال آسیا با ارسال نامه ای به فدراسیون هندبال ایران، محرومیت تیم های ملی هندبال نوجوانان دختر و پسر ایران را لغو کرد.

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، تیم ملی نوجوانان پسر کشورمان چندی پیش با نظر نهادهای امنیتی کشور در هفتمین دوره مسابقات نوجوانان 2016 در بحرین حضور پیدا نکرد و با نظر کنفدراسیون هندبال آسیا یک دوره از حضور در این مسابقات محروم شده بود. همچنین تیم ملی نوجوانان هندبال دختر ایران پس از قرعه کشی ششمین دوره مسابقات 2015 هند، حضور پیدا نکرد و این تیم نیز با محرویت یک دوره حضور در این مسابقات روبرو شده بود.
 در نامه کنفدراسیون هندبال آسیا آمده است: با توجه به نامه مورخ 29 سپتامبر(8 مهرماه ) فدراسیون هندبال ایران به شیخ احمد فهد الصباح، رئیس کنفدراسیون هندبال آسیا و رئیس شورای المپیک آسیا و جلسه برگزار شده با آقای عباسعلی اکبری، سرپرست فدراسیون هندبال ایران در زمان برگزاری پنجمین دوره بازیهای ساحلی آسیایی در ویتنام در خصوص لغو محرومیت های تیم های نوجوانان بانوان در سال 2015 در ششمین دوره بازی های نوجوانان بانوان و سال 2016 هفتمین دوره مسابقات نوجوانان بحرین، جلسه هیئت رئیسه در روز شنبه مورخ 15 اکتبر 2016 برابر با 24 مهر ماه 95 در کشور کویت تشکیل و محرومیت های هر دو تیم نوجوانان هندبال دختران و پسران ایران بخشیده شد.
لازم به ذکر است که پیش از این دکتر سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان طی نامه ای به شیخ احمد فهد الصباح، رئیس کنفدراسیون هندبال آسیا و رئیس شورای المپیک آسیا، خواستار لغو محرومیت تیم های هندبال نوجوانان دختر و پسر ایران شده بود.
 






نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک