اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
سلیمی: شرایط برگزاری اردو روز به روز بهتر می شود/ سال های ناکامی هندبال را جبران می کنیم
تاريخ : دوم شهريور 1400 ساعت 12:06   کد : 551314
IRIHF:
آنالیزور و سرپرست تیم ملی هندبال کشورمان با اشاره به بهتر شدن شرایط برگزاری نخستین اردوی تیم ملی، پیش بینی کرد تیم ملی سهمیه رقابت های جهانی را به دست می آورد. 
ناصر سلیمی، آنالیزور و سرپرست تیم ملی هندبال کشورمان درباره نخستین اردوی تیم ملی که این روزها در سالن شهید قاسم سلیمانی فدراسیون هندبال در حال برگزاریست، گفت: در ابتدای کار مانوئل مونتایا سعی کرده مفاهیم موردنظرش را با بچه ها به اشتراک بگذارد و در عین حال معتقد به اعتماد کردن به بازیکنان است به گونه ای که باید از تجربه بازیکنان در کنار توان آمادگی آنها به بهترین شکل استفاده کرد.
وی افزود: بچه ها بسیار با انگیزه در حال تمرین هستند و خیلی تلاش می کنند. مانوئل مونتایا هم از بازیکنان و شرایط راضی است به صورتی که با دیدن بازیکنان امیدوار به کسب نتیجه شده است. مانوئل بارها گفته ایمان دارد که می تواند تیم را جهانی کند و روی سکو ببرد. 
سلمی ادامه داد: شرایط برگزاری اردو روز به روز بهتر می شود و بزودی به شرایط آرمانی می رسیم و با همین روند ما می توانیم بهترین نتایج ممکن را در مسابقات آسیایی کسب کنیم. 
وی درباره نحوه کار مانوئل مونتایا فرناندز نیز افزود: وی مربی بسیار با دانش و مدیری است و امیدوارم با درایت مانوئل مونتایا بتوانیم سال های ناکامی هندبال را جبران کنیم.
سلیمی درخصوص پیش بینی اش از کسب نتیجه تیم ملی هندبال کشورمان در رقابت های آسیایی و کسب سهمیه جهانی نیز گفت: من مطمئنم جهانی می شویم. 
لازم به ذکر است نخستین اردوی آماده سازی تیم ملی هندبال برای حضور در رقابت های قهرمانی هندبال آسیا در سال شهید قاسم سلیمانی فدراسیون هندبال در حال برگزاریست. این اردو که از 28 مرداد آغاز شده است، تا 8 شهریورماه ادامه دارد.
 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک