اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
به وعده‌ای که داده بودم عمل کردم
 
تاريخ : سی و يکم مرداد 1400 ساعت 12:22   کد : 551310
IRIHF:
رییس فدراسیون هندبال با تشریح شرایط انتخاب مانوئل مونتایا فرناندز به عنوان سرمربی تیم ملی هندبال ایران، از عمل به وعده اش سخن گفت.
رییس فدراسیون هندبال در نشست خبری مانوئل مونتایا فرناندز، سرمربی تیم ملی هندبال ایران که امروز در این فدراسیون برگزار شد، گفت: به موفقیت هندبال ایران با این مربی خوشبین هستیم.
علیرضا پاکدل با بیان اینکه در آغاز کارم قول دادم که یک مربی بادانش، باتجربه و دارای شناخت از هندبال آسیا استخدام‌ کنم، اظهار داشت: از اسفند سال ۹۸ کار را شروع کردیم اما چند عامل بازدارنده در مورد این انتخاب وجود داشت. همچنین همه‌گیری ویروس کرونا باعث شد که کارمان در این زمینه سخت تر شود.
وی افزود: از سوی دیگر مربیان برای حضور در یک تیم، علاوه بر مسائل مالی به امکان موفقیت در تیم جدید هم فکر می‌کنند. متاسفانه در چند سال اخیر هندبال ایران نتایج خوبی نمی‌گرفت. با این وجود پس از مدتها مذاکره و همکاری روزبه وثوق احمدی مشاور امور بین الملل فدراسیون، مانوئل مونتایا فرناندز را به خدمت گرفتیم و به وعده‌ای که داده بودم، عمل کردم.
رییس فدراسیون هندبال اضافه کرد: کارنامه و رزومه کاری مانوئل مونتایا فرناندز مشخص است. بسیاری از مربیان بزرگ حال حاضر هندبال جهان شاگردان وی بوده‌اند. شیوه بازی ایران و اسپانیا نزدیک است و به همین دلیل می‌توانیم امیدوار باشیم با این مربی هم به موفقیت و هم به سبک جدیدی در این ورزش دست پیدا کنیم.
 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک