اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
مهسا یزدانی: اعزام بانوان به قهرمانی زنان آسیا نشان دهنده حمایت و درک بالای فدراسیون است
 
تاريخ : دوازدهم خرداد 1400 ساعت 11:29   کد : 521086
IRIHF:
فدراسیون هندبال ایران طی نامه ای به کنفدراسیون هندبال آسیا بصورت رسمی برای حضور در رقابت های قهرمانی هندبال بانوان آسیا اعلام آمادگی کرد. این رقابت ها از 24 شهریور تا 3 مهرماه 1400 برگزار خواهد شد و در صورت حضور 12 تیم در این مسابقات، شش تیم برتر این رقابت ها جواز حضور در مسابقات قهرمانی زنان جهان 2023 را کسب خواهند کرد. در غیر اینصورت و حضور کمتر از 12 تیم سهمیه آسیا پنج تیم خواهد بود. 
مهسا یزدانی، ملی پوش سابق تیم ملی هندبال بانوان درباره شرکت تیم ملی بانوان کشورمان در رقابت های هندبال قهرمانی آسیا گفت: «انگیزه» عامل اصلی پیشرفت در هر زمینه ای هست و تصمیم برای شرکت تیم ملی بانوان در رقابت های آسیایی باعث انگیزه بسیاری برای بانوان هندبالیست برای دستیابی به موفقیت می شود. این خبر واقعا انرژی بالایی را به هندبالیست ها تزریق کرد.
وی افزود: در این ایام که ورزش کشور از لحاظ بودجه و اعتبارات در تنگنا قرار دارد، بدون شک اعزام بانوان هندبالیست به رقابت های آسیایی آن هم به کشور کره جنوبی که مستلزم صرف هزینه های فراوان است، نشان از درک بالا و توجه ویژه فدراسیون و در راس آن دکتر پاکدل است که بصورت عملی حمایت خود را از ورزش هندبال بانوان نشان دادند و به همین خاطر مراتب تقدیر خود را از ریاست فدراسیون اعلام می کنم.
ملی پوش سابق تیم ملی بانوان در پایان گفت: این اعزام فرصت بسیار خوبی برای بانوان است که بتوانند سهمیه رقابت های جهانی را کسب کنند. این امر آرزویی است که هر ورزشکاری می تواند رویای آن را داشته باشد. 
 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک