اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
محسن طاهری: ساختار سازمانی تیم های ملی هندبال طراحی شد
 
تاريخ : نهم خرداد 1400 ساعت 10:52   کد : 521070
IRIHF:
محسن طاهری، مدیر سازمان تیم های ملی هندبال اهداف تشکیل اولین جلسه هم اندیشی سرپرستان و سرمربیان تیم های ملی هندبال با این سازمان را تشریح کرد.
محسن طاهری در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون هندبال گفت: جلسه روز گذشته، هشتم خردادماه، در راستای هم اندیشی و برنامه ریزی سازمان تیم های ملی هندبال برگزار شد. در این جلسه برنامه های این سازمان برای تیم های ملی بررسی و نقطه نظرات و راهکارهای همکاران در رابطه با برگزاری بهتر اردوهای تیم های ملی و گرفتن نتایج بهتر در مسابقات ملی نیز مورد بررسی قرار گرفت. 
طاهری افزود: پیرو این هم اندیشی، ساختار سازمانی سازمان تیم های ملی نیز طراحی شد تا سرمربیان و سرپرستان تیم بدانند از این زمان به بعد در رابطه با مسائل تیم های ملی باید با سازمان تیم های ملی در ارتباط باشند و از طریق این سازمان تمام درخواست های خود را ارائه دهند تا با ایجاد یک ساختار اصولی و استاندارد بتوانیم برنامه ریزی بهتری برای تیم های ملی انجام دهیم و بتوانیم یک هماهنگی و ارتباط خوبی بین تیم های ملی در رده های سنی مختلف ایجاد و از این طریق بتوانیم به افزایش سرعت رشد و توسعه هندبال کمک کنیم. 
رئیس سازمان تیم های ملی در خصوص بهره بردن تیم های ملی از متخصص تغذیه و روانشناس نیز اضافه کرد: با توجه به سیاست های تعیین شده تصمیم گرفتیم که در تیم های ملی از متخصصین تغذیه و روانشناسی استفاده کنیم. همچنین با توجه به لزوم تسلط مربیان و سرپرستان مقرر شد ضمن ایجاد بستری برای تربیت سرپرست برای تیم ها، با برگزاری کلاس های زبان انگلیسی فشرده و پیشرفته تخصصی ویژه تیم های ملی هندبال با حمایت فدراسیون و همکاری موسسات زبان انگلیسی به ارتقای سطح کادر فنی تیم های ملی کمک کنیم.
وی در پایان یادآور شد: همچنین در این جلسه مقرر شد تمام اخبار تیم های ملی از طریق سازمان تیم های ملی به روابط عمومی فدراسیون و از این طریق به رسانه ها ارائه شود تا به یک ثبات اطلاعاتی در سیستم دست یابیم. 
 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک