اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
دیدار روسای فدراسیون ایران و افغانستان در دفتر پاکدل
 
تاريخ : اول خرداد 1400 ساعت 13:59   کد : 521057
IRIHF:
هدایت الله مهمند، رئیس فدراسیون هندبال افغانستان به همراه هیات همراه متشکل از نمایندگان وزارت ورزش و جوانان و مسئولین تیم منتخبین مهاجران دختر این کشور صبح امروز، شنبه یکم خرداد ماه، با حضور در دفتر علیرضا پاکدل با رئیس فدراسیون ایران دیدار و گفتگو کرد. 
در این نشست پس از خیر مقدم پاکدل، هدایت الله مهمند رئیس فدراسیون هندبال افغانستان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری های فدراسیون هندبال ایران با فدراسیون افغانستان افزود: امروز به فدراسیون ایران آمدیم و از این ساختار و تشکیلات حرفه ای لذت بردیم. از شما بابت همکاری و از حمایت های خود در خصوص تیم منتخب مهاجران دختران افغانستان تشکر می کنم و امیدوارم این حسن رابطه همچنان ادامه داشته باشد. 
علیرضا پاکدل نیز ضمن تشکر از حضور مهمند در فدراسیون ایران افزود: ایران و افغانستان همیشه دو کشور دوست و برادر بوده اند و ما شما را از خودمان جدا نمی بینیم و همواره سعی می کنیم اگر کمک و حمایتی از دست مان برمی آید، به بهترین وجه ممکن انجام دهیم.  
پس از بحث و بررسی در خصوص مسائل مختلف روز هندبال در منطقه آسیا مقرر شد در راستای افزایش تعاملات دو فدراسیون، افغانستان یک تورنمنت بین المللی چند جانبه در یکی از شهرهای این کشور برگزار و از تیم ملی نوجوانان ساحلی کشورمان برای حضور در این تورنمنت دعوت کند.
همچنین در پایان این دیدار پاکدل با اهدای تندیس از رئیس فدراسیون افغانستان تقدیر کرد و هدایت الله مهمند نشان ویژه فدراسیون هندبال افغانستان را تقدیم رئیس فدراسیون هندبال ایران کرد. 
 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک