اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
محسن طاهری به سمت مدیر سازمان تیم های ملی هندبال منصوب شد/ و مهدی حامدحاجی پور، مشاور فدراسیون

تاريخ : بيستم ارديبهشت 1400 ساعت 19:47   کد : 521031
IRIHF:
عصر امروز، دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400، علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال در جلسه ای با حضور مرتضی حسن پور و حمیدرضا عزتی نایب رئیس و دبیرکل فدراسیون، طی احکام جداگانه ای محسن طاهری و مهدی حامد حاجی پور را به ترتیب به سمت مدیر سازمان تیم های ملی و عضو کمیته فنی و مشاور فدراسیون منصوب نمود.
رئیس فدراسیون هندبال در این جلسه از زحمات حامد حاجی پور تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: دکتر حاجی پور از زحمتکشان هندبال هستند و خدمات شایسته ای در این سال ها به هندبال کشور ارائه نموده اند و از امروز می خواهیم از پتانسیل و تجربه ایشان در مسند مشاور فدراسیون استفاده کنیم.
همچنین پاکدل طی حکمی محسن طاهری را به عنوان مدیر سازمان تیم های ملی و عضو کمیته فنی منصوب کرد و افزود: با توجه به اینکه سازمان تیم های ملی یکی از حساس ترین و مهمترین ارکان فدراسیون است و می تواند تاثیر زیادی در موفقیت تیم های ملی کشورمان و دستیابی به اهداف ترسیمی فدراسیون داشته باشد، به همین جهت تلاش کردیم گزینه ای را برای مدیریت این سازمان انتخاب کنیم که هم از لحاظ مدیریتی و هم از لحاظ فنی دارای دانش و تجربه خوبی باشد. بر همین اساس به آقای طاهری رسیدیم که علاوه بر این که یکی از افتخارات و سرمایه های خوب هندبال کشورمان هستند، مسئولیت های های مدیریتی از جمله مدیرعاملی باشگاه فرهنگی - ورزشی فولادمبارکه سپاهان را در کارنامه دارد.
پاکدل افزود: با توجه به اشرافی که آقای طاهری به هر دو حوزه هندبال و مدیریت ورزشی دارند، باید سعی کنیم به خوبی از پتانسیل و تجربیات ایشان بهره مند شویم. از این پس تمامی مسائل مربوط به تیم های ملی در هر دو حوزه بانوان و آقایان زیر نظر و با هماهنگی ایشان برنامه ریزی، نظارت و پیگیری خواهد شد. قطعا کار سختی برای ایجاد و اصلاح ساختار حرفه ای سازمان تیم های ملی در پیش داریم که با وجود توانمندی که در محسن طاهری سراغ دارم ان شاءلله از عهده آن بر خواهد آمد.
 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک