اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
پاکدل: جامعه ورزش امروز در سطح اول تمام رویدادهای نظام و گوش به فرمان مقام معظم رهبری است
تاريخ : بيستم اسفند 1399 ساعت 13:28   کد : 480956
IRIHF:
پویش «نذر رهایی» برای جمع آوری کمک های جامعه ورزش برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد امروز با حضور جمعی از مسئولان جامعه ورزش و ورزشکاران در سالن شهید قاسم سلیمانی فدراسیون هندبال برگزار شد. 
علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال در این مراسم در صحبت های کوتاهی ضمن خوشامدگویی به میهمانان گفت: به اعتقاد من جامعه ورزش امروز در سطح اول تمام رویدادهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضور دارد. نه فقط امروز بلکه از زمان جنگ و در یکسال گذشته در مبارزه با ویروس منحوس کرونا با تشکیل گروه های جهادی و کمک های مومنانه اثبات کردند که گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند.
وی از سازمان بسیج ورزشکارن برای اقدامات خیرخواهانه تشکر کرد و افزود: جامعه ورزش ایران هر زمان و هرجایی که نیاز بوده سرافرازانه برای کمک رسانی حضور پیدا کرده و امروز هم سازمان بسیج ورزشکاران با همراهی جامعه ورزش دست به کار بزرگی زده و آن هم جمع آوری کمک برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد است تا لبخند بر لب های فرزندان و خانواده های این زندانیان که در شب عید چشم به راه آزادی عزیزان خود هستند، بنشاند.
پاکدل در پایان صحبت های خود با بیان اینکه به همه این ورزشکاران افتخار می کنیم که مایه مباهات برای کشور عزیزمان هستند و خواهند بود، ادامه داد: از خداوند متعال می خواهم لبخند فرزندان این زندانیان را باقیات صالحات برای همه عزیزانی قرار دهد که در این کار خیر شرکت کرده اند.
 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک