اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
گامی دیگر در راستای رشد و توسعه زیرساخت های آموزشی هندبال

تاريخ : سيزدهم بهمن 1399 ساعت 20:02   کد : 470621
تفاهم نامه همکاری فدراسیون هندبال و دانشگاه فرهنگیان امروز در محل دانشگاه فرهنگیان با حضور مسئولین فدراسیون و جمعی از مدیران این دانشگاه امضا شد.
IRIHF:
در راستای برنامه استراتژیک فدراسیون هندبال و حرکت به سمت استانداردسازی و یکسان سازی آموزشی مربیان و معلمان ورزش جهت رشد و توسعه اصولی رشته ورزشی هندبال، علیرضا پاکدل و مرتضی حسن پور رئیس و نایب رئیس فدراسیون هندبال ظهر امروز، دوشنبه 13 بهمن ماه 1399، در جلسه ای با حضور دکتر انصاری، معاون آموزش دانشگاه و جمعی از مدیران این مجموعه در دانشگاه فرهنگیان تفاهم نامه همکاری فدراسیون هندبال و دانشگاه فرهنگیان را امضا کردند.
در این جلسه دکتر انصاری، معاون آموزش دانشگاه فرهنگیان در این جلسه با تاکید بر اهمیت تحرک و ورزش و تاثیر آن بر نشاط و شادابی دانشجویان و نقش آن در بهبود کیفیت آموزشی اظهار داشت: لزوم افزایش مهارت معلمان ورزش به خصوص از طریق فراگیری و کسب مهارت در یکی از رشته های ورزشی و ارائه آن به دانش آموزان یکی از راهکارهای مهم برای دستیابی به اهداف سلامت محور آموزشی است. امیدوارم فدراسیون هندبال و دانشگاه فرهنگیان با اجرای این تفاهم نامه و آموزش و فراگیری رشته مهیج هندبال توسط معلمان بخصوص معلمان ورزش، بتوانند به اهداف دوجانبه این تفاهم نامه جامه عمل بپوشانیم.
در ادامه دکتر پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال اظهار کرد: همواره نقش آموزش و پرورش در استعدادیابی و گسترش رشته‌های ورزشی بسیار مهم بوده که در همین راستا متاسفانه تعداد زیادی از مربیان و استعدادیاب های رشته هندبال که معلم بودند به خصوص معلم ورزش، در سالیان اخیر بازنشسته شدند که امیدواریم با اجرای این تفاهم نامه و آموزش دانشجویان این دانشگاه و معلمان این خلا در آینده ای نزدیک پر شود.
پاکدل گنجاندن واحدهای تئوری و عملی هندبال برای دانشجویان تربیت بدنی را یکی از مهمترین بندها و دستاوردهای این تفاهم نامه برای هندبال کشور عنوان کرد و افزود: گنجاندن واحدهای تئوری و عملی هندبال برای دانشجویان تربیت بدنی این دانشگاه به عنوان واحدهای عمومی اجباری و آموزش عمومی هندبال، یکی از مهمترین بندهای این تفاهم نامه است که در رشد و پیشرفت هندبال در آینده ای نزدیک تاثیر بسزایی خواهد داشت.


نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک