اینستاگرام فدراسیون هندبال
تویتر فدراسیون هندبال   سایت قدیم فدراسیون هندبال
دوره ای
  • تيم
  • بازی
  • امتياز
  • نیروی زمینی شهید شاملی کازرون
  • 4
  • 8
  • فولاد سپاهان اصفهان
  • 4
  • 8
  • ذوب آهن اصفهان
  • 4
  • 6
  • زغال سنگ طبس
  • 4
  • 4
  • نفت و گاز گچساران
  • 4
  • 4
  • سپاهان نوین
  • 4
  • 3
  • رعد پدافند آمل
  • 4
  • 3
  • مس کرمان
  • 3
  • 2
  • ستارگان دشتستان
  • 3
  • 0
  • پاس ناجا قم
  • 4
  • 0
تاريخ:اول خرداد 1400 ساعت 10:55   |   کد : 521055
برنامه مسابقات هندبال باشگاه های مردان آسیا اعلام شد
باشگاه های مردان آسیا- 2021؛

برنامه مسابقات هندبال باشگاه های مردان آسیا اعلام شد

IRIHF:
کنفدراسیون هندبال آسیا برنامه مسابقات هندبال جام باشگاه های هندبال مردان آسیا را اعلام کرد. 
بیست و سومین دوره رقابت های جام باشگاه های آسیا در دو گروه پنج و شش تیمی برگزار می شود که در گروه A تیم های العربی، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، السالمیه، مُودهَر و النجمه و در گروه B تیم های الوحده، صنعت مس کرمان، الدوحیل، الکویت، اُلمالیق و  قَطّان حضور دارند.
بر این اساس این رقابت ها از 12 ژوئن برابر با 22 خردادماه جاری در جده عربستان آغاز می شود و در نهایت با برگزاری مسابقه رده بندی و فینال در روز 21 ژوئن مطابق با 31 خردادماه به پایان می رسد.
برنامه کامل مسابقات جام باشگاه های آسیا به وقت محلی به این شرح است:
🔴12 ژوئن/ 22 خرداد
گروه B/ ساعت 11: قَطان – مس کرمان
گروه B/ ساعت 13: اُلمالیق – الدوحیل
گروه A/ ساعت 15: مُودهَر- نیروی زمینی شهید شاملی کازرون
گروه B/ ساعت 17: الوحده- الکویت
گروه A/ ساعت 19: النجمه – العربی
 
🔴13 ژوئن/ 23 خرداد
گروه B/ ساعت 11: اُلمالیق - قَطان
گروه A/ ساعت 13: السالمیه- نیروی زمینی شهید شاملی کازرون
گروه A/ ساعت 15: مُودهَر- العربی
گروه B/ ساعت 17: الدوحیل- الوحده
گروه B/ ساعت 19: صنعت مس کرمان – الکویت
 
🔴14 ژوئن – 24 خرداد
گروه A/ ساعت 11: نیروی زمینی شهید شاملی کازرون – النجمه
گروه B/ ساعت 13: قَطان – الدوحیل
گروه A/ ساعت 15: مُودهَر- السالمیه
گروه B/ ساعت 17: الوحده- صنعت مس کرمان
گروه B/ ساعت 19: الکویت - اُلمالیق
 
🔴16 ژوئن/ 26 خرداد 
گروه B/ ساعت 11: صنعت مس کرمان – اُلمالیق
گروه A/ ساعت 13: السالمیه- العربی
گروه B/ ساعت 15: الدوحیل – الکویت
گروه B/ ساعت 17: قَطان - الوحده
گروه A/ ساعت 19: النجمه – مُودهَر
 
🔴17 ژوئن / 27 خرداد
گروه A/ ساعت 11: العربی- نیروی زمینی شهید شاملی کازرون
گروه B/ ساعت 13: الکویت- قَطان
گروه B/ ساعت 15: صنعت مس کرمان – الدوحیل
گروه B/ ساعت 17: الوحده- اُلمالیق
گروه A/ ساعت 19: النجمه – السالمیه
 
🔴19 ژوئن/ 29 خرداد
بازی 26/ ساعت 11: تیم پنجم گروه A – تیم پنجم گروه  B
بازی 27/ ساعت 13: تیم چهارم گروه A – تیم چهارم گروه B
بازی 28/ ساعت 15: تیم سوم گروه  A – تیم سوم گروه B
بازی 29/ ساعت 17: تیم اول گروه  A – تیم دوم گروه B
بازی 30/ ساعت 19: تیم اول گروه B – تیم دوم گروه A
 
🔴21 ژوئن/ 31 خرداد
دیدار رده بندی: تیم های بازنده دیدارهای 29 و 30
مسابقه فینال: تیم های برنده بازی های 29 و 30
 

برنامه مسابقات هندبال باشگاه های مردان آسیا اعلام شد
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
 

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک