برگزاری جلسه کمیته های استانی میزبانی جوانان پسر آسیا
شهر شیراز به عنوان میزبان رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا ، شاهد برگزاری جلسه کمیته های استانی  برگزاری و میزبانی این رقابتها بود.
تاريخ : سی ام تير 1399 ساعت 12:03   کد : 349918
جلسه مسوولان کمیته های استانی ستاد برگزاری مسابقات هندبال قهرمانی جوانان آسیا در هتل بزرگ شیراز

آمادگی کامل شیراز برای میزبانی شایسته مسابقات هندبال آسیایی

مسوولان فارس هیات هندبال استان را برای میزبانی شایسته مسابقات آسیایی یاری کنند.به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، رییس هیات هندبال فارس در چهارمین جلسه هماهنگی مسوولان کمیته های استانی برگزارکننده مسابقات هندبال جوانان آسیا گفت: با توجه به شرایط دنیا در پی شیوع ویروس کرونا و تعویق این مسابقات از تیر به مهر، برگزاری شایسته مسابقات و میزبانی درخور شیراز می تواند آن را به یکی از مهمترین و به یادماندنی ترین  بازی های ورزشی امسال در ایران و آسیا تبدیل کند.
رضا غلامشاهی افزود: برای برگزاری هرچه بهتر مسابقات ، هیات هندبال فارس، به حمایت همه مسئولان استان به ویژه جناب آقای دکتر رحیمی استاندار معزز استان ، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و مدیرکل محترم اداره ورزش و جوانان استان جناب آقای دکتر حاجی زاده نیاز دارد.
وی گفت: همه اعضای برگزار کننده مسابقات هندبال جوانان آسیا تلاش می کنند تا میزبان شایسته ای برای این مسابقات و سبب سرافرازی ایران اسلامی باشیم.
رییس هیات هندبال فارس به برگزاری جلسات متعدد با مسوولان دانشگاه آزاد و پیگیری های فدراسیون هندبال برای آماده سازی سالن ورزشی این دانشگاه در شیراز اشاره کرد و گفت: این سالن که برای برگزاری مسابقات هندبال جوانان آسیا انتخاب شده در حال بهسازی است و تا ده روز آینده بهسازی آن به پایان می رسد.
غلامشاهی گفت: به جرات می گویم  که پس از بهسازی، سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز، به یکی از مجهز و بهترین سالن های ورزشی در جنوب کشور تبدیل خواهد شد.
وی گفت: در پی توافقات انجام شده با شهردار صدرا و شرکت مخابرات استان فارس، محوطه و زیباسازی ورودی سالن برگزاری مسابقات و اتصال آن به فیبرنوری به زودی انجام می شود.
رییس هیات هندبال فارس به قرمز شدن وضعیت کرونا در فارس اشاره هم کرد و گفت: برنامه ریزی های انجام شده بر مبنای برگزاری مسابقات جوانان آسیا در همان تاریخ اعلام شده از سوی کنفدراسیون آسیا در مهرماه است اما در صورت تعویق زمان برگزاری مسابقات، نه تنها هیچ مشکلی ایجاد نمی شود، بلکه آمادگی برای میزبانی شایسته شیراز افزایش می یابد.
غلامشاهی برگزاری جلسه با نمایندگان محترم در مجلس شورای اسلامی ، رئیس شرکت عمران صدرا ، ریاست محترم دانشگاه آزاد استان فارس ، شهردار محترم شهرک صدرا و بازدید از هتل های محل اقامت ورزشکاران و برگزار کنندگان مسابقات را از دیگر اقدامات انجام شده برای آمادگی میزبانی این مسابقات در شیراز بیان کرد.
 این جلسه با حضور عبدالصاحب نیکویی مسوول کمیته فنی و مسابقات، یعقوب پیری مسوول کمیته پشتیبانی و اجرایی، دکتر جهانی مسوول کمیته پزشکی ورزشی،  آقای جعفری مسوول کمیته اسکان و تشریفات و مریم کاتب مسوول کمیته روابط عمومی و تبلیغات ستاد برگزاری مسابقات هندبال جوانان آسیا و نیکان نیکویی مسوول کمیته روابط بین الملل هیات هندبال فارس برگزار شد که مسئولان کمیته های مختلف ستاد برگزاری مسابقات عملکرد، نیازها و میزان آمادگی خود برای برگزاری مسابقات را بیان کردند.
رضا غلامشاهی در پایان این جلسه از اعتماد علیرضا  پاکدل رییس  فدراسیون هندبال به هیات هندبال استان فارس به عنوان میزبان مسابقات،  دکتر محسن پور از بزرگان ورزش و افتخار جامعه بزرگ هندبال فارس برای میزبانی و ساماندهی جلسه ستاد برگزاری مسابقات در هتل بزرگ شیراز،  غلامحسین نیکویی مسؤل کمیته هندبال ساحلی کشورد و نصرالله پناهی از پیشکسوتان ورزشی نویس و خبرنگار ورزشی روزنامه خبر جنوب تشکر و قدردانی نمود

نهادها
سازمان‌های هندبال
 
حامیان مالی
وزارت ورزش و جوانان    فدراسیون بین المللی هندبال     با ارسال عدد 5 به 3064 به
سامانه هواداری فدراسیون هندبال بپیوندید.
کمیته ملی المپیک ایران     فدراسیون هندبال آسیا      
  آکادمی ملی المپیک     فدراسیون هندبال اروپا      
  کمیته ملی پارالمپیک